Inmiddels is iedereen weer een beetje op adem gekomen van het Batavierenrace weekend. Vele IJzersterke schaatsers en vrienden hebben laten zien dat ze behalve schaatsen ook ontzettend hard kunnen lopen.
Imke beet vrijdagnacht de spits af op de speciale lustrumetappe in het centrum van Nijmegen! Vervolgens vervolgde de nachtploeg de tocht door de donkere koude nacht naar Ulft waar de ochtend ploeg de race overnam. Waar de nachtlopers elkaar nog konden aanmoedigen op de tandem om de snelste tijden neer te zetten was dat helaas niet meer mogelijk voor de ochtendploeg toen het achterwiel van de tandem het begaf. Chaos alom maar al liftend met verschillende busjes is iedereen op tijd bij het juiste wisselpunt terechtgekomen en werd er alsnog super hard gelopen. ‘s middags maakte de kou plaats voor een heerlijke zon en vervolgde de middagploeg de race richting Enschede. Met een gehuurde ov fiets konden de middaglopers elkaar weer aanmoedigen. Elske en Bram maakte de race af met IJzersterke snelheid en een prachtige finish op de atletiekbaan in Enschede. Het harde lopen is beloond met een 24e plaats in het eindklassement, daar mogen we trots op zijn!
Traditiegetrouw aten we chinees met alle studenten schaats verenigingen in de avondzon en werd het NSSU kandidaatsbestuur voorgesteld. Niemand minder dan onze oud IJzersterk voorzitter Vincent van der Tuin gaat komend jaar het NSSU bestuur in als nieuwe voorzitter! Heel veel plezier en succes Vincent!
Voordat we de tentjes zijn in gerold om te slapen is de hardloop prestatie tot diep in de nacht gevierd met een koud maar mooi feest op de Campus in Enschede.
Dank aan alle lopers! Het was weer een fantastisch weekend!