Het regent clubrecords!

Afgelopen weekend regende het clubrecords! In het verre Alkmaar was het Gekke Afstanden Toernooi, hier werd een 100m, een 300m en een 700m gereden. Jinthe sprintte zo hard als ze kon en verbrak hierbij haar eigen clubrecord op de 100m, welke nu precies 12.0 seconden is! Daarnaast verbrak ze ook het clubrecord van Timme op de 300m met de tijd van 28.24. De 700m lukte helaas niet, dus deze blijft nog even op de naam van Doke staan!

Waar hard gesprint werd in Alkmaar werd in Nijmegen gestreden om de clubrecords op de lange afstanden. Ook dit leverde twee clubrecords op! Elske reed op de 5000m een tijd van 8.06,16, hiermee pakte ze het clubrecord van Froukje af. Gelukkig heeft Froukje zondag ook meteen een ander clubrecord gepakt! Zij was de eerste IJzersterke vrouw die de 10km reed en daarmee heeft ze een scherp clubrecord neergezet. Zij reed de 10km in de tijd van 17.12,58.

Alledrie van harte gefeliciteerd!

Wil jij ook een clubrecord rijden? Dit weekend is de laatste kans! Bij de Lacustris Final Races (en tevens onze clubkampioenschappen) kan je nog een record schaatsen op de 167m, de 500m en de 1000m of 1500m. Kijk snel op de website welke tijden er staan. Natuurlijk is deze wedstrijd ook geschikt om persoonlijke records te verbreken! 🙂

 

Geef een reactie